Зустріч із стейхолдерами сфери туристичного бізнесу

18.02.2021 р. відбулася зустріч із представниками туристичного бізнесу – з представниками туроператора Tez Tour. Генеральний директор компанії Максим Бабічев поінформував присутніх про  міжнародні програми практик для студентів спеціальності «Менеджмент». Представив географію університетів -- партнерів, ознайомив із можливими напрямами співпраці. Студенти мають змогу стажуватися у кращих курортних готелях таких країн, як: Туреччина, Кіпр, Греція, Чорногорія, Хорватія, Словаччина, Німеччина. Запропоновано організацію літньої та зимової практик.

01020304

Валерій Болкун - менеджер з персоналу цієї компанії детально ознайомив студентів із переліком посад, які можуть обіймати студенти, охарактеризував вимоги до претендентів, розмір матеріальної винагороди, системою бонусів, розповів про організаційні деталі. Важливим є те, що компанія організовує двотижневе навчання відібраного персоналу. За період проходження стажування студенти можуть удосконалити як свої мовні навички, так і фахові.

Менеджери! У Вас є можливість вибору! Скористайтеся ним!