Відбулася важлива зустріч гаранта освітньої програми "Магістральний трубопровідний транспорт" Василя Запухляка і гаранта освітньої програми "Розподіл та постачання енергоносіїв" Олександра Іванова з керівництвом міжнародної компанії "BIM Leaders LTD". Сфера діяльності компанії включає координацію, управління і проектування систем та споруд за технологією цифрового моделювання - Building Information Modeling (BIM), в тому числі, і систем трубопровідного транспорту енергоносіїв.

Організатором заходу виступив директор інституту нафтогазової інженерії Олег Витязь. Зі сторони компанії "BIM Leaders LTD" на зустрічі були присутні директор Тетяна Гоцуленко, начальник відділення нафти і газу Денис Даутов, випускник кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв, керівник групи відділення нафти і газу Микола Яриновський, HR-менеджер Тетяна Волченко та менеджер з розвитку бізнесу Вікторія Піголь.

На зустрічі обговорили можливості працевлаштування випускників кафедри для проектування мереж постачання енергоносіїв у компанії "BIM Leaders LTD". Учасники підкреслили важливість співпраці між освітніми установами та бізнесом для забезпечення професійної реалізації молодих спеціалістів. Представники "BIM Leaders LTD" висловили зацікавленість у залученні кваліфікованих фахівців, які пройшли підготовку за даними освітніми програмами, до проєктування та реалізації інноваційних рішень у сфері енергетики.

Також, обговорюючи освітні програми, учасники відзначили важливість таких їхніх компонентів, як "Програмні комплекси для моделювання магістральних трубопроводів" та "Програмні комплекси для моделювання систем розподілу енергоносіїв". Дані дисципліни надають студентам ключові знання для проєктування систем і моделювання процесів трубопровідного транспорту енергоносіїв з використанням сучасних програмних комплексів. Було задекларовано необхідність розширення даних дисциплін на інші напрямки нафтогазової галузі для забезпечення більш широкого охоплення сучасних технологій та підготовки фахівців, здатних вирішувати складні завдання в умовах швидкозмінного ринку енергоносіїв.

Зустріч завершилася домовленістю про подальшу співпрацю, спрямовану на розвиток молодих талантів та підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці. Зокрема, було досягнуто домовленості про підвищення кваліфікації викладачів кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв, а також інших кафедр інституту нафтогазової інженерії шляхом проходження курсу з системи автоматизованого проєктування і розрахунку (САПР) AutoCAD. Дана ініціатива спрямована на забезпечення викладачів найсучаснішими знаннями та навичками у сфері проєктування, що дозволить ще краще підготувати студентів до роботи з інженерними програмними комплексами, які використовуються у провідних компаніях нафтогазової галузі.

В цей день також відбулася зустріч зі студентами інституту нафтогазової інженерії.

• Зустріч гарантів магістерських ОПП з представниками міжнародної компанії "BIM Leaders LTD"