Знаймо свої права!

У рамках навчально-освітнього проєкту «Я знаю все про права споживача» (куратор проєкту - доцент кафедри суспільних наук ІФНТУНГ Наталія Петруня-Пилявська) відбулась зустріч адміністрації, викладачів і студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з керівниками та спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Знання, які допомагають захищати власні права та інтереси, вміння обирати той чи інший безпечний товар потрібні кожному. Тож начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олександр Грибик ознайомив учасників заходу з основами законодавства у сфері захисту прав споживачів. А завідувачка сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства, пробірного контролю управління Валентина Сенчук висвітлила ті аспекти законодавства України, що безпосередньо стосуються запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів, які шкодять здоров’ю населення, а також заборони реклами й спонсорства тютюнових виробів.

Особливий інтерес для слухачів становили практичні кейси порушень законодавства у сфері реклами.