Змагання юнацтва – перший щабель до олімпійських здобутків

Спортивний комплекс ім. Гемби А.П. Івано-Франківського національного технічного університету знову прийняв на своїй території юних спортсменів3 – саме тут відбулися фінальні змагання Спортивних ігор України серед учнів закладів професійно-технічної освіти, започаткованих Комітетом з фізичного виховання та спорту (КФВС) МОН України.

Учасників змагань вітали голова КФВС МОН України Вадим Стеценко,4 новообраний ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик, президент громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» Роман Греба, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника й голова відокремленого підрозділу «Українська федерація учнівського спорту в Івано-Франківській області» Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець, начальник Івано-Франківського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Михайло Стефанків, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко.

А помірятись силами на різних локаціях спортивного комплексу приїхали змагуни з Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Чернівецької, Чернігівської областей і, зрозуміло, господарі події з Прикарпаття.

Спортивні ігри тривають і, хтозна, можливо, серед їхніх переможців будуть ті, хто в майбутньому здобуватиме олімпійську славу для України.