Завідувач кафедри туризму взяла участь в святковому засіданні-конференції

Сьогодні, 27 вересня 2021 року, в м. Івано-Франківську відбулась конференція «Туристична ревіталізація: фокус на громади».

Завідувач кафедри туризму Архипова Людмила Миколаївна  як член туристичної ради Івано-Франківської області взяла участь у святковому засіданні-конференції, присвяченій Міжнародному дню туризму.

Конференція організована з метою активізації співпраці суб’єктів регіонального туризму, обміну досвідом у сфері реалізації туристичних проєктів та відзначення Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні.

Учасниками події стали понад 50 осіб – представники територіальних громад, туристичного бізнесу (готельєри, ресторатори, гіди), громадських організацій, вищих навчальних закладів.