ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ПУА ПРОВІВ НАВЧАННЯ СТАРОСТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У Києві на базі Інституту політичної освіти за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (США) відбулося навчання старост територіальних громад, у якому взяло участь понад 50 осіб. Сім старост представляли Івано-Франківську область, зокрема села Отинію, Молодилів та Ворону Отинійської територіальної громади та села Тростянець, Княжолука, Грабів і Солунів Долинської територіальної громади.

Як експерт з питань місцевого самоврядування, перед учасниками семінару виступив завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ, професор Іван Лопушинський.

Упродовж трьох днів старости опановували знання та виробляли практичні навички з різних питань діяльності посадових осіб місцевого самоврядування. За підсумками навчання його учасники й учасниці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.