ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ПУА ДОЛУЧИВСЯ ДО ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Нещодавно у дистанційному форматі відбулося засідання журі наукової секції "Педагогіка" ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук у 2023-2024 н.р. із Херсонщини під головуванням завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ, професора Івана Лопушинського.

Члени журі заслухали, обговорили й оцінили дослідницькі роботи учасників і учсниць конкурсу, що стосувалися актуальних питань педагогічної думки. Було відзначено високий рівень напрацювань юних науковців та висловлено побажання щодо посилення їхніх наукових досліджень у перспективі.

Ми переконані, що молодь України має потужний потенціал для власного розвитку та розвитку нашої країни. Нашим завданням є підтримати та мотивувати їх на цьому шляху!