В  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  28 листопада 2018 року № 2169-л  «Про проведення акредитаційної експертизи» розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Проектування та експлуатація газонафтопроводів та газонафтосховищ» зі спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Акредитація відбувається згідно Закону України «Про вищу освіту» та постанови КМУ «Про затвердження положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

Експертна комісія Міністерства освіти і науки України працювала у складі:

голови комісії: Ширіна Леоніда Никифоровича - доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри транспортних систем і технологій  Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;

експерта: Кичми Андрія Олексійовича - кандидата технічних наук, доцента кафедри технічної   механіки та динаміки машин Національного університету «Львівська політехніка».

Робота експертної комісії тривала до 6 грудня 2018 року включно.

Комісія дійшла висновку, що кадрове забезпечення підготовки магістрів освітньо-професійної програми «Проектування та експлуатація газонафтопроводів та газонафтосховищ» спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідає державним акредитаційним вимогам щодо надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності (постанова КМУ від 30.11.2015 № 1187 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ № 347 від10.05.2018 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності»). Зміст підготовки студентів, організація навчального процесу здатні забезпечувати рівень підготовки фахівців з дотриманням державних гарантій якості освіти.

• Завершилась акредитація освітньо-професійної програми «Проектування та експлуатація газонафтопроводів та газонафтосховищ»