Засідання гуртка «енергетика майбутнього»

Новини освітньої програми "Інженерія відновлюваної енергетики"

В рамках засідання гуртка «енергетика майбутнього», студенти освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» мали нагоду послухати чудовий виступ студентки 4-го курсу (гр. ІВЕ-20-1) Григораш Юлії про можливості під час навчання на освітній програмі та міжнародні стажування.

З власного досвіду Юлія розказала про можливості, якими потрібно скористатись під час навчання на освітній програмі «Інженерія відновлюваної енергетики», на кожному курсі навчання. Студентка також показала свій шлях у царині міжнародного стажування від проектів Erasmus до стажування у США за програмою обміну GLOBAL UGRAD, де був акцент на питаннях відновлюваної енергетики і енергетичної ефективності.

Важливим моментом є те, що Юлія під час навчання на 4-му курсі вже працювала за спеціальністю в компанії СТЕМ СОЛАР - одного з лідерів Івано-Франківської області з будівництва промислових фотоелектричних станцій, здобуваючи величезний практичний досвід.

Кафедра надзвичайно вдячна нашій розумниці – Юлії Григораш за чудову насичену та мотиваційну доповідь для студентів освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики». Бажаємо Юлії успіхів у всіх починаннях, нових здобутків та професійної реалізації в царині відновлюваної енергетики!