ЗАХИСТИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ У ПРИСУТНОСТІ АМБАСАДОРА ТА СТЕЙКХОЛДЕРА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

На кафедрі публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ триває період захистів магістерських робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Сьогодні результати своїх досліджень представили слухачі та слухачки денної і заочної форм навчання.

Відзначимо, що серед членів і членкинь екзаменаційних комісій вперше був присутній амбасадор освітньої програми ПУА, генеральний директор Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина» і випускник магістратури з публічного управління та адміністрування Ігор Дебенко. Також на захист магістерських робіт завітав стейкхолдер освітньої програми, керуючий справами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та представник Вченої ради Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Ігор Шевчук.

Неочікувана для здобувачів і здобувачок освіти присутність гостей звісно трішки додала хвилювань, але водночас засвідчила статус публічності захисту магістерських робіт.

Щиро вітаємо наших випускників з подоланням останнього, але дуже важливого, етапу на шляху здобуття кваліфікації магістра з публічного управління та адміністрування! Переконані, що ті знання, уміння, досвід і соціальний капітал, які ви отримали на магістратурі з ПУА, допоможуть стати успішними фахівцями в органах державної влади та місцевого самоврядування України!