Сьогодні маємо чергову знакову подію для нашої кафедри - успішно відбувся другий захист бакалаврських робіт за освітньою програмою "Інженерія відновлюваної енергетики"! Маємо вже другий випуск бакалаврів (ІВЕ-21-1), які обрали нашу освітню програму. Цьогорічний захист цікавий був тим, що роботи були живою синергією метрології, інформаційно-вимірювальних технологій та відновлюваної енергетики з реальною практичною демонстрацією.
Бажаємо нашим випускникам реалізації отриманих знань та навичок в галузі відновлюваної енергетики! І радіємо, що наші випускники вже працюють по фаху (проектування і спорудження фотоелектричних станцій).
Також запрошуємо фахівців продовжити навчання на наступному освітньому рівні - магістратурі, опанувати надзвичайно перспективну нову освітню програму "Енергоефективні технології".
Окрема подяка голові комісії, Олександрові Анатолійовичу Басу за якісну роботу та позитивні відгуки на роботи здобувачів!
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Архітектура, що починається з людини
-
Подвійний диплом і міжнародне визнання: магістерська програма IT4SEE в ІФНТУНГ
-
Студенти кафедри КМВ ІФНТУНГ – серед фіналістів Всеукраїнської олімпіади «Технологія машинобудування – 2026»
-
Представники ІФНТУНГ взяли участь у RIFF Thematic Summit у Чехії
-
ІФНТУНГ підтвердив високий рівень суспільних досліджень