Захист бакалаврських робіт ОП "Туризм"

20 червня 2024 року відбулося засідання екзаменаційної комісії кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку щодо захисту бакалаврських робіт студентів, які навчаються за ОП «Туризм».

Голова ЕК Передерко Віталій Петрович, начальник управління туризму Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації, відзначив практичну зорієнтованість бакалаврських досліджень студентів, які стосувалися удосконалення фестивальної діяльності в ОТГ для активізації туризму, розвитку гастрономічного туризму у місті Івано-Франківську, гірського туризму в Карпатах, а також розроблення туристичних програм, цільовою авдиторією яких є українці, які зараз перебувають за кордоном тощо.

Результати досліджень авторів були презентовані на конференціях, представлені на конкурсі стартапів Івано-Франківської облдержадміністрації.

Вітаємо наших студентів із успішним захистом дипломних робітЗображення видалено. та бажаємо подальших успіхів!