Захист кваліфікаційних магістерських робіт

Відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт слухачів Інституту післядипломної освіти ОПП "Інженерна геологія та гідрогеологія"

Освіта – скарб; праця – ключ до нього.

П'єр Буаст

29 березня 2021 р. на кафедрі загальної, інженерної геології та гідрогеології екзаменаційної комісії (ЕК) для атестації здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 103 – Науки про Землю (освітньо-професійна програма «Інженерна геологія та гідрогеологія») у складі:

Голова ЕК: Антонюк В.М. - провідний геолог Івано-Франківської філії ПрАТ "Геотехнічний інститут".

Заступник голови ЕК: Кісь С.Я. - директор Інституту післядипломної освіти.

Члени ЕК: Хомин В.Р. - завідувач кафедри ЗІГГ, Гоптарьова Н.В. -доцент кафедри ЗІГГ, Горванко Г.Д. - доцент кафедри ЗІГГ.

Секретар ЕК: Верхогляд Т.А. - інженер кафедри ЗІГГ.

​​​​​​​Відбувся захист нижчепойменовані студентів груп НЗР2,5–ІПО–18 та НЗР1,5–ІПО–19 Інституту післядипломної освіти:

- Молочко Павло Олександрович – “Інженерно-геологічні особливості території Кіцманського району Чернівецької області”. Керівник – доцент Горванко Г.Д.

- Федорів Дмитро Васильович – “Оцінка і​​​​​​​нженерно-геологічних умов ділянки для капітального ремонту мосту поблизу с. Осмолоди”. Керівник – професор Хомин В.Р.

Кафедра вітає випускників з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт та бажає нових звершень.

фото_захистфото_захистфото_захист​​​​​​​