Захист кандидатської дисертації Овчарем І. Є.

27 грудня 2014 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.051.09 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся захист дисертації асистента кафедри вищої математики Овчара Ігора Євгенійовича на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.01.01. - Математичний аналіз. Тема дисертації: „Теореми типу Вімана-Валірона для цілих рядів Діріхле з немонотонними показниками“. Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор Скасків Олег Богданович. Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор Винницький Богдан Васильович та доктор фізико-математичних наук, професор Михайлюк Володимир Васильович.

Співробітники кафедри вищої математики ІФНТУНГ щиро вітають Овчара Ігора Євгенійовича з успішним захистом кандидатської дисертації та бажають йому творчого натхнення, нових наукових та професійних здобутків, а також усіляких гараздів.