З почином, фінансисти!

З почином, ФБС-ники!  Перше засідання Наукового гуртка студентів кафедри фінансів

Завдяки підтримці завідувача кафедри фінансів, д.е.н., професора Фадєєвої І. Г., сьогодні відбулося перше засідання гуртка наукового спрямування «Фінанси, банківська справа та страхування (ФБС)».

Ознайомила членів наукового гуртка з Положенням про гурток  наукового спрямування ФБС.

Гарант ОПП «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу», д.е.н., професор Гораль Л. Т., ознайомила гуртківців із  методичними рекомендаціями щодо проведення та публікування наукових досліджень. 🗳📖📜 Щиро вдячні Ліліані Тарасівні, що відгукнулася на запрошення!

Як керівник гуртка, ознайомила гуртківців із планом роботи на 2022-2023 н.р.

Обрали старосту студентського наукового гуртка, - Мечержака Станіслава, студента першого курсу!

Гурток ФБС – студентоцентричний! 🫶

Що будемо роботи в 2022-2023 н.р.?!

💙Запросимо відомих людей та менторів у своїй галузі.

💛Відвідаємо організації, з якими пов'язана спеціальність, тому зможете знайти/відчути своє майбутнє місце роботи.

💙Навчимо як писати реферати, есе, курсові, розрахункові та магістерські роботи, а також як створювати крутезні презентації!

💛Навчимо ефективно комунікувати,  не конфліктувати та вчитися із задоволенням!

💙Поглибимо Soft Skills і Hard Skills.

💛Навчимо основним азам самопрезентації.

💙Дослідимо світ цифрових фінансів.

💛Навчимо складати ідеальний студентський бюджет.

💙Поміркуємо над орієнтовними заходами на 2023-2024 н.р.

Матимемо змогу, за чашкою теплого чаю/кави, проводити засідання гуртка та обговорювати нагальні питання.

Час засідання гуртка - нерегламентований!

Переваги гуртківців:

✅нові знання та досвід;

✅зустрічі з цікавими людьми;

✅неформальне спілкування;

✅посвідчення гуртківця, що надає певні переваги під час навчання.

Фінансисти, гайда до нас https://t.me/+Ewe0p79qfx44ODMy !

Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість вчити та навчатися! 🇺🇦

• Наук гурт Фото 2