Як реалізувати засади сталого розвитку: підсумки наукового конкурсу студентів

На базі Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за ініціативи директора ІЕМ проф. Іванни Запухляк та за сприяння Міністерства освіти і науки України, підтримки вітчизняних та закордонних партнерів проведено перший Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»

Співорганізаторами Конкурсу є Поліський національний університет та закордонні навчальні заклади: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща),1 Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Південно-східний європейський університет (м. Тетово, Македонія), Арієльський університет (м. Арієль, Ізраїль), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща).

Метою конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Конкурсна комісія під головуванням проректора з наукової роботи ІФНТУНГ Ігоря Чудика забезпечила рецензування 58 студентських наукових робіт, що надійшли від 67 учасників з 34 ЗВО.

26 травня відбулася підсумкова онлайн зустріч учасників Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у3 реалізації засад сталого розвитку», їх керівників та членів конкурсної комісії для привітання переможців.

2З вітальним словом та словами вдячності до переможців Конкурсу звернулася методист вищої категорії Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Наталія Михайленко, перший проректор ІФНТУНГ, проф. Олег Мандрик, директор ІЕМ, проф. Іванна Запухляк, члени конкурсної комісії та керівники наукових робіт студентів.

Було присуджено 7 дипломів І ступеня, 10 дипломів ІІ ступеня та 17 дипломів ІІІ ступеня (Повний список переможців). Зі студентської спільноти ІФНТУНГ диплом І ступеня завоювала Олександра Шиптур (науковий керівник –  доц. кафедри менеджменту і адміністрування Ірина Станьковська).

Дякуємо студентам, науковим керівникам, членам конкурсної комісії та організаційного комітету Конкурсу, керівництву Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», вітчизняним та закордонним партнерам за плідну працю та розвиток наукових засад реалізації сталого розвитку!