XXXVІ щорічна студентська конференція

12 квітня 2024 року під керівництвом доцента кафедри, відповідального за науково-дослідну роботу студентів, Віталія Малімона відбулася щорічна університетська конференція, на якій з актуальними змістовними доповідями виступили студенти 1-року навчання бакалаврату спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

На конференції студенти представили змістовні дослідження про державну соціальну, культурну та молодіжну політику, проблеми інформаційної безпеки України, політичну відповідальність блогерів, формування ефективної комунікативної стратегії територіальної громади, кадрове забезпечення органів влади, сучасні міжнародні збройні конфлікти. Були визначені переможці: 1 місце – Юлія Липовська, 2 місце – Анастасія Ходак і Валерія Желєзна, 3 місце – Софія Бровчук, Тетяна Лацко, Юлія Почтар, Анастасія Том’як і Дмитро Романюк.

Бажаємо нашим студентам творчого натхнення та нових наукових здобутків!