Виїздне засідання наукового гуртка : студенти відвідали Івано-Франківську митницю

26.01.2024 року на виїзному засіданні гуртківці відвідали Івано-Франківську митницю в рамках реалізації Меморандуму між Державною митною службою України та ІФНТУНГ.

За круглим столом фахівці Івано-Франківської митниці більш детально ознайомили студентів про основні напрямки роботи митниці такі як адміністрування митних платежів, організацію митного контролю, протидію митним правопорушенням та ін. Також студенти мали можливість безпосередньо поспілкуватись з керівником митниці та працівниками різних підрозділів, отримати відповіді на свої запитання щодо роботи митниці.

Детальніше про подію тут: СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ МИТНИЦЮ: та в дописах викладачів кафедри в соціальних мережах