Виробнича практика за підтримки USAID

Цього місяця студенти освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» Івано-Франківського національного університету нафти і газу розпочали виробничу практику у лабораторії монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій. Створення програми та забезпечення навчальних лабораторій необхідним обладнанням стало можливим за грантової підтримки USAID, наданої через Проєкт енергетичної безпеки.

Програма – практична відповідь на запит сектору на кваліфікованих фахівців з питань відновлюваної енергетики. 

Цьогорічну практику студенти почали з основ електробезпеки, електромонтажних робіт та електровимірювань. Подальша програма включає монтаж автономних та мережевих сонячних електростанцій, вузлів обліку, налаштування й діагностування обладнання.

Грантова підтримка програми дозволила укомплектувати аудиторії та лабораторії сучасним обладнанням для практичного відпрацювання навичок. А можливість залучати кращих українських та іноземних викладачів дала поштовх до подальшого самостійного розвитку програми й уможливила нові набори студентів попри війну. 

Зараз триває набір на програму. Дізнайтесь більше за посиланням: https://nung.edu.ua/.../kaf.../osvitnya-prohrama-inzheneriya

 

 

  • 1
  • 2
  • 2