Випускник кафедри (2008 р.в.) Тарас Котик для студентського наукового гуртка ( #7 31/05/2023)

31.05.2023 у тандемі Студентський гурток наукового спрямування «Фінанси, банківська справа та страхування (ФБС)» (Кафедра фінансів ІФНТУНГ) та Студентський науковий гурток "Студії з обліку і оподаткування" (Кафедра обліку та оподаткування ІЕМ) провели чергове спільне засідання – вебінар.

Запрошений спікер Taras Kotyk (alumnus  кафедри фінансів, ексстрароста групи ФН-03-1 першого випуску кафедри фінансів Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу). Вельми приємно було почути  від Тараса Котика теплі слова подяки за отримані знання в рідній alma mater.

Засновник та СЕО рекрутингової компанії Talent Connect охоче поділився з студентською спільнотою секретами складання успішного резюме і CV, акцентував на тактиці поведінки під час співбесіди з роботодавцем, дав поради щодо професійного становлення та кар’єного зростання

В умовах мінливого середовища своєчасними і вкрай необхідними були акценти на Soft Skills і Hard Skills.

Учасниками зустрічі були  не лише члени студентського наукового гуртка, але  студенти  всіх курсів бакалаврату та магістратури спеціальностей 072, 071

• Наук гурт Тарак Котик CV vs Резюме 1
  • Наук гурт Тарак Котик CV vs Резюме 2