ВИПУСК БАКАЛАВРІВ З ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ІФНТУНГ – 2024

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів освітньої програми 281 «Публічне управління та адміністрування» ІФНТУНГ. Дипломовані фахівці та фахівчині завершили 4-річну систему підготовки, пройшли практику за спеціальністю, успішно склали державний іспит і захистили кваліфікаційну роботу.

Попереду їх чекає новий етап у житті. Хтось продовжить навчання на магістерській програмі, а хтось піде працювати в органи державної влади та місцевого самоврядування, які вже давно чекають на наших випускників і випускниць.

Ми, кафедра публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ, пишаємося сьогоднішніми бакалаврами та переконані у їх професійності, патріотизмі та морально-людських якостях. Вручаючи диплом бакалавра з публічного управління та адміністрування, ми засвідчуємо високу якість підготовки випускників і їх спроможність стати суттєвим посиленням державної служби, служби в органах місцевого самоврядування чи інших соціально-економічних сфер життєдіяльності нашої країни.

Легкої вам, дорогі наші випускники, життєвої дороги та нових професійних і особистих звершень! До зустріч на кафедрі ПУА ІФНТУНГ…