ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ПРОВЕЛИ СЕРІЮ КОРОТКОСТРОКОВИХ СЕМІНАРІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Друга половина жовтня видалася насиченою не лише навчанням у стінах університету, але й виїздами наших викладачів до місцевих державних адміністрацій і регіональних управлінь центральних органів виконавчої влади для проведення короткострокових семінарів із питань запобігання корупції.

Як наголошує керівник семінарів професор Дмитро Дзвінчук тематика є надзвичайно актуальною як в контексті задоволення запитів суспільства щодо прозорості, підзвітності та відповідальності влади, так і в контексті євроінтераційних прагнень України.

Доценти кафедри ПУА ІФНТУНГ Марія Баран, Марія Красій і Олег Серняк запропонували слухачам і слухачкам семінарів теми щодо загальних особливостей і крайніх змін у сфері антикорупційного законодавства, обмежень для державних службовців у процесі виконання ними функцій держави і запобігання конфлікту інтересів на державній службі.

За результатами семінарів його учасники й учасниці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.