Викладачі кафедри на Нафтогаз ЕКСПО 2024

🏆 З інноваціями та науковими розробками для нафтогазової галузі

🔥 Науковці ІФНТУНГ - ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик, проректор з наукової роботи Олександр КОНДРАТ, в.о директора НДІНГЕіЕ Андрій ГРИЦАНЧУК, доцент кафедри буріння свердловин Інститут нафтогазової інженерії Володимир БОГОСЛАВЕЦЬ та асис. кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Назарій-Андрій СОРОКА,  беруть участь у двох надважливих подіях у нафтогазовій галузі – VIII Київській нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці» та найбільшій спеціалізованій міжнародній виставці «Нафтогазекспо 2024», які сьогодні розпочали у Києві свою роботу.
💪 На конференції виступатимуть понад 20 професійних спікерів, провідних фахівців та експертів галузі, серед яких – проректор ІФНТУНГ Олександр КОНДРАТ.