Вручення персональних стипендій від АТ "Львівгаз"

Наприкінці минулого року АТ "Львівгаз" та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу підписали договір про співпрацю, згідно з яким четверо найкращих студентів спеціальності «Газонафтопроводи та газонафтосховища» та «Метрологія та інформаційно вимірювальна техніка» щосеместру отримуватимуть стипендії від нашої компанії.

Вважаємо, що цей вклад у майбутніх професіоналів своєї справи важливий, адже вмотивований працівник завжди готовий розвиватися та ставати кращим.

Сьогодні були раді вітати першу четвірку стипендіатів, які поспілкувалися з головою правління, ознайомилися з роботою ключових служб та історією підприємства.

Від спеціальності «Газонафтопроводи та газонафтосховища» переможцями стали Катерина Роман та Крутий Юліан.

Після побаченого сучасного обладнання та ознайомлення з можливостями для професійного розвитку студенти висловили бажання повернутися сюди на практику або й на роботу.

Дякуємо нашим ЗСУ, що маємо змогу продовжувати працювати та розвивати молодь, яка живе Україною, вірить у її світле майбутнє та готова робити для цього все.

Разом до перемоги !!!

• Вручення стипендій РГК