Вручення дипломів магістрам 2024

13.02.2023 р. відбулось урочисте вручення дипломів магістра студентам  спеціальностей 071 ( ОПП Облік та оподаткування) , 072 (ОПП Фінансовий менеджмент в сфері бізнесу) кафедри фінансів , обліку та  оподаткування Інституту економіки та менеджменту.

Професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, обліку та оподаткування вітає випускників з отриманням дипломів магістра та бажає впевнено і рішуче крокувати до нових звершень, легко долаючи всі перешкоди на життєвому шляху, ефективної проявленості в кар'єрі бухгалтера та фінансиста та максимальної капіталізації отриманих знань, навичок та ваших зусиль. Особливою є цінність диплому, здобутого в нелегкі часи  війни. Ми пишаємось Вами. Успіху вам та здійснення усіх найзаповітніших мрій! В добру путь!

• вручення дипломів магістар 2024
  • вручення дипломів магістра 2024 1