Вітаємо з перемогою: Розалія Лесюк здобула 3 місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» ІФНТУНГ 2024

Місяці підготовки ґрунтовних досліджень & достойне представлення робіт в межах роботи гуртка наукового спрямування "Фінансове ком'юніті" Розалії Лесюк та  Ольги Шпільчак увінчалися успіхом на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», що відбувся нещодавно, 25 квітня 2024 р., на базі Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Щиро вітаємо студентів з достойним результатом!

Лесюк Розалія з науковою роботою «Прагматизм управління сценаріями розвитку страхових компаній в умовах війни» заслужено отримала ІІІ місце серед чималої кількості досліджень.

Детальніше про подію тут: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «УПРАВЛІНСЬКІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ»