Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурса студентських наукових робіт Ільківа Назара

Вітаємо студента кафедри КМВ ІФНТУНГ Ільківа Назара та його керівника доц. Карпика Р.Т. з зайнятим другим місцем у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у  зі спеціальності "Прикладна механіка (технологія машинобудування)"
Наукова робота була виконана на "тему Вибір технологічних параметрів для формування деталей способом лиття під тиском".

Заключний етап конкурсу відбувався в режимі веб-конференції на базі Державного університету «Житомирська політехніка»  22-23 квітня 2021р., де були представлені до захисту  38 робіт із 21-го закладу вищої освіти України
Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших наукових здобутків, творчих успіхів та натхнення!

Ільків Назар