ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «УПРАВЛІНСЬКІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
«УПРАВЛІНСЬКІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ»,
що відбувся 04 травня 2023 р. на базі інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

78 учасників з 35 закладів вищої освіти, у тому числі 13 учасників із 7 іноземних університетів.

Учасники з Польщі, Чехії, Болгарії, Канади, Іспанії та  України  представили свої наукові здобутки у забезпеченні реалізації засад сталого розвитку.

Призери конкурсу (завантажити).

Дякуємо учасникам Конкурсу та їх науковим керівникам, експертам конкурсної комісії,  університетам-партнерам (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Поліський національний університет) та закордонним навчальним закладам: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща)!

Бажаємо усім подальших наукових звершень, перемоги та миру!

6_0.png

7_0.png