Вітаємо майбутніх нафтовиків!

Напередодні професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України відбулася традиційна урочиста церемонія посвяти студентів першого курсу нафтогазових спеціальностей, в тому числі і ОПП «Обладнання нафтових і газових промислів» у нафтовики.
З першим у житті професійним святом студентів-першокурсників привітали ректор університету, академік Національної академії наук України Євстахій Крижанівський та директор Інституту нафтогазової інженерії Олег Витязь.
Також привітали майбутніх нафтовиків випускники ІФНТУНГ та  потенційні роботодавці, а саме операційний менеджер НГВУ «Долинанафтогаз» Ігор Гнип, директор науково-дослідного і проектного інституту Андрій Пошивак, менеджер з ремонту свердловин «Долинанафтогаз» Ігор Михайлишин.

• po