01.09.2023 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу майбутні фахівці пройшли посвяту у студенти.
На честь урочистостей до першого вересня професор Мандрик Олег Миколайович привітав першокурсників з першими важливими кроками у їхньому формуванні як високо кваліфікованих фахівців у сфері Екології. До привітань долучився також директор інституту Омельченко Валерій Григорович. Молодим студентам представили куратора групи Михайлюк Юлю Дмитрівну, яка привітала студентів та допоможе як наставник пройти тернистий шлях студенства.
До привітань долучається вся кафедра екології та бажає наснаги у навчанні та жаги до знань!!!
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників