Вітаємо Сабадош Вікторію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «ЕКОНОМІКА БІЗНЕСУ» на базі Поліського національного університету! Студентка кафедри менеджменту та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти  і газу Сабадош Вікторія гідно представила кафедру та університет — Вікторія стала переможцем у конкурсі, здобувши 1 місце!

Сабадош Вікторія представила цікаве дослідження на тему «КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА У РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ» ПІДПРИЄМСТВА», яку виконала під керівництвом д.е.н., професора кафедри менеджменту та адміністрування Іванни Запухляк!

Увесь персонал кафедри МіА сердечно вітає юного науковця та керівника з черговою перемогою!

Додаткова інформація новин: