На запрошення наших колег з AGH( Краків) професор кафедри екології Мандрик О.М. разом з директором ІПНТ доц Омельченко В.Г. Відвідали AGH. Під час поїздки: взяли участь у інавгурації на двох факультетах: Геології, геофізики та охорони середовища та Геодезії та інженерії середовища; провели зустрічі з деканами факультетів щодо поглиблення подальшої співпраці за програмою Подвійних дипломів, проведення спільних екологічних досліджень , написанню спільних проєктів, програмі Ерасмус+ щодо міжнародної академічної мобільності НПП, аспірантів та студентів кафедри екології. Тож міжнародна співпраця продовжується!!!
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників