Другий дім ІФ: відновлення гуртожитку ІФНТУНГ для ВПО

З початку активної фази неоголошеної війни росії з Україною  працівники і студенти кафедри фінансів, виконуючи свій громадянський обов'язок, долучилися до різноманітних ініціатив на підтримку ЗСУ та внутрішньопереміщених осіб.

В березні 2022 року величезна кількість людей з окупованих територій мігрувала до Івано-франківська, що спричинило проблему з місцями проживання. Професор нашої кафедри Гораль Л. Т. при підтримці ректорату організувала волонтерську ініціативу по відновленню гуртожитку #1 ІФНТУНГ, який знаходився в стані значного фізичного зношення.

Завдяки цій ініціативі, при залученні меценатів, спонсорів, благодійників, при участі волонтерів було відновлено 60 кімнат, 4 загальних кухні, душові, кімнати спільного відпочинку, санітарні зони, прибудинкову територію (див. Фото). Сьогодні в гуртожитку проживають сім'ї викладачів Харківських ЗВО. Так було створено проект "Другий дім ІФ"

Про нашу ініціативу активно писали ЗМІ, виходили сюжети на телебаченні і вона стала всеукраїнською.

В Івано-Франківську відремонтували гуртожиток для переселенців (ВІДЕО) ТРК ВЕЖА

Як забезпечити житлом переселенців? Рішення: відновлення закинутих приміщень

Другий дім: колишній гуртожиток ІФНТУНГ готовий приймати перших мешканців

Як у Франківську колишній університетський гуртожиток перетворюють на дім для переселенців