Студенти кафедри "Технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці" 20 вересня 2024 року відвідали Відділ літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках вивчення дисципліни "Технології захисту навколишнього середовища в рамках концепції сталого розвитку" (викладач проф. Т. Яцишин).

Завідувачка відділу Ольга Войтичук розповіла про багатий книжковий фонд бібліотеки та можливості використання іноземних джерел для вивчення інноваційних екологічних рішень. Пані Ольга продемонструвала найбільшу та найменшу книгу з фонду відділу.

Оволодіння іноземною мовою є надзвичайно важливим для майбутніх фахівців у галузі захисту довкілля. Вивчення технологій захисту навколишнього середовища в різних країнах світу вимагає доступу до актуальних міжнародних досліджень, наукових праць та технічної документації, що часто публікуються англійською, німецькою або іншими мовами. Знання іноземної мови відкриває можливість не тільки орієнтуватися в сучасних екологічних стандартах і технологіях, але й застосовувати передовий світовий досвід у власній професійній діяльності.

Такі зустрічі допомагають студентам не лише поглибити знання, а й розвивати навички, необхідні для ефективної роботи у глобальному інформаційному просторі, що є важливим для впровадження екологічно стійких рішень на світовому рівні. 🌍