Від унікальної фотозони – до скарбів Підземного царства

Старшокласники Іваниківського та Старунського ліцеїв Богородчанської селищної ради відвідали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, аби на власні очі побачити, як і де здобувають вищу освіту майбутні нафтовики й газовики, геологи та ІТ-шники, маркетологи й будівельники, архітектори та екологи, механіки й перекладачі, енергетики й документознавці…

Всіх спеціальностей не перелічити! Так само, як і неможливо впродовж однієї екскурсії побачити геть усі тутешні цікавинки. Однак деякі оминути просто неможливо: найпопулярнішою «фотозоною» стала відома нафтова «качалка», біля якої спішать зазнімкуватися всі гості університету; а найбільш відвідуваним став Геологічний музей – справжня скарбниця європейської мінералогії.

В музеї можна побачити унікальні взірці казково красивих мінералів з усіх куточків світу, а як пощастить – то й потримати їх в руках. Щоб здійснити цю мрію, не обов’язково вирушати за кордон, досить бути старшокласником і приїхати до єдиного в Україні закладу вищої освіти нафтогазового профілю – ІФНТУНГ.