В університеті відкрито пункт "енергохарчування" для студентів

Відсутність електропостачання засмучує, але точно не зупиняє! В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за ініціативи Профспілки студентів створено пункт "енергохарчування". Тут студенти зможуть працювати, навчатися, заряджати свої пристрої та спілкуватися. Щоб забронювати собі місце й час для роботи, потрібно попередньо зателефонувати в Профспілку (+380 97 222 4962). Пункт працює з понеділка по суботу з 09.00 по 19.00.

1Голова Профспілки студентів Ілона Сапіжак каже, що потреба в таких пунктах продиктована часом: "Реалії сьогодення змушують нас пристосовуватися до різних складних ситуацій. Особливо це знайомо студентам, які навчаються дистанційно, і в яких скоро стартує сесія, лабораторні, а ще – багато "боргів" з предметів. Щоб допомогти в цій ситуації здобувачам вищої освіти, Профком вирішив зробити наш кабінет загальнодоступним для всіх студентів. Пропрацювавши за таким графіком лише день, ми вже зрозуміли, що така ініціатива є дуже потрібною, адже за вчора охочих працювати в університеті вже було безліч. Усі студенти, які приходять до нас, добре розуміють, що попри всі випробування, їм потрібно продовжувати здобувати знання в університеті , щоб допомогти нашій державі перемогти і якнайшвидше відновитися! Також уже за день ми маємо проміжний результат роботи пункту "енергохарчування", розуміємо чого нам ще не вистачає і постараємося виправити це найближчим часом".

Тож як би ворог не старався, наше світло не згасити, бо наша сила – в єдності!