В ІФНТУНГ запрацював Центр ветеранського розвитку

Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу завдяки колаборації Міністерства у справах ветеранів України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та ІФНТУНГ відкрився Центр ветеранського розвитку.

Відповідна інфраструктура університету – спорткомплекс, навчальні та наукові можливості, стали основою для створення там Центру ветеранського розвитку. Крім того, зазначив у вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи Сергій ЗІКРАТИЙ: «ІФНТУНГ  вже має на своєму рахунку хорошу практику роботи з ветеранами, учасниками бойових дій та учасниками АТО. Університет не стояв осторонь від потреб військових, людей, які постраждали від війни, та завжди підтримує Збройні сили України на передовій».

На відкритті Центру при ІФНТУНГ побували в.о. начальника управління ветеранської політики Івано-Франківської ОДА, ветеран війни Віталій ВЕРБОВИЙ, регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Лариса ПІДВЕРБЕЦЬКА та заступниця директора департаменту соціальної політики ОДА Уляна МИРОНЮК.

«Такі центри є фундаментом ветеранської інфраструктури області. На базі центру ветеранського розвитку відбуватимуться тематичні навчальні заняття, курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації наших ветеранів та членів їх родин. Перший важливий етап роботи цього центру - це заняття, які відбудуться найближчим часом, зокрема, навчання для фахівців із супроводу ветеранів. Опрацьовуємо також питання щодо навчання ветеранів з інвалідністю. Ми максимально будемо допомагати ветеранам та концентруватимемо усі зусилля, щоби допомогти нашим побратимам», - зазначив Віталій Вербовий.

Університетська спільнота й надалі докладатиме всіх зусиль, щоб повертати та адаптовувати ветеранів російсько-української війни до цивільного життя.