В ІФНТУНГ стартували вступні іспити в магістратуру

18 липня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочались фахові вступні іспити в магістратуру для осіб, які  братимуть участь в конкурсному відборі на державні місця.

Нагадуємо, що право складати фахові іспити при вступі в магістратуру мають особи, які бажають вступати на спеціальності, для яких не передбачено1 2складання ЄФВВ.

Першими фахові вступні іспити в магістратуру складали з п’яти спеціальностей:

• 029   Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • 035   Філологія (спеціалізація 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»)
  • 101   Екологія
  • 193   Геодезія та землеустрій
  • 242   Туризм і рекреація

Іспити триватимуть з 18 по 21 липня.3

Окрім цього, особи, які вже здобули освітній ступінь магістра (спеціаліста), можуть складати вступні випробування в Університеті у формі співбесіди з іноземної мови та фахового іспиту з обраної спеціальності на платну форму навчання, зареєструвавшись до 7 серпня 2023 року через електронний кабінет. Для них іспити триватимуть з  8 до 11 серпня 2023 року.