Урочистості до 30-річчя Дня незалежності України

День незалежності України - це свято, яке віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності. З нагоди Дня здобуття суверенітету щороку на всій території держави відбуваються святкові заходи – військові паради, патріотичні флешмоби, святкові концерти. Не став винятком і цей рік. Однак, цього року наша країна святкує 30-ліття, і масштаби свята будуть ювілейними. До всеукраїнських урочистостей з нагоди 30-ої річниці незалежності України долучився й колектив Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Адже університетська спільнота – викладачі, науковці, студенти й працівники почувають себе членами великої патріотичної української спільноти.

«Всі ми – будівничі нашої незалежної України! - зазначив у привітальному слові перший проректор Олег Мандрик. – Адже ми тут народились, працюємо,розвиваємо нашу державу знаннями, науковими дослідженнями та винаходами, школимо майбутнє покоління висококваліфікованих фахівців. Цьогорічний ювілей України затьмарений війною на сході України та зовсім немирним небом. Але у нас за 30 років з’явилось надійне покоління, готове захищати інтереси та кордони країни. Тільки серед наших викладачів і студентів – сотні учасників ООС, відзначені урядовими медалями та нагородами. Двоє студентів – Тарас Зозуля та Андрій Прошак, поклали свої голови у боротьбі з російським агресором. Але й тут, в тилу, університетська спільнота робить все, щоб Україна, яка задекларувала себе як суверенна, демократична, правова держава, й надалі крокувала шляхом розбудови громадянського суспільства та європейської інтеграції. Сьогодні кращих працівників університету ми відзначимо грамотами».

 

1123Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих, висока честь  покласти квіти до пам’ятного знаку полеглим студентам-бійцям у сквері ІФНТУНГ випала учасникам ООС – проректору з НПР Сергію Куровцю та підполковнику (КВПЮрію Агібалову.

Учасники урочистостей мали можливість пригадати всі важливі віхи з історії незалежної України. А все завдяки нестандартному підходу до організації свята Центру культури і дозвілля студентів. Тут і унікальні архівні кадри, емоції людей 24 серпня 1991, і короткі історичні довідки про українських велетнів сили і духу, і особисті спогади про незалежність, Революцію Гідності, війну. Але червоною ниткою всі події об’єднала українська пісня. Бо яке ж українське свято без пісні? А виконували їх талановиті студенти ІФНТУНГ – Іванна Млиниська (ІГПДУ) , та художній керівник ЦКіДС Оксана Струк та Ігор Юзьків.

Гарному святковому настрою на урочистостях ми завдячуємо чарівній ведучій та автору сценарію - заступниці проректора з виховної роботи Наталії Концур.

З Днем незалежності, Україно!

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4