Урочисте вручення дипломів магістра

27 грудня 2021 року в Івано-Франківській обласній філармонії відбулось урочисте вручення дипломів магістра за освітньою програмою “Германські мови та література (переклад включно), перша ‒ англійська”. Захід організувала дирекція Інституту гуманітарної підготовки та державного управління спільно з кафедрою філології та перекладу.

Дипломи магістрам вручав ректор ІФНТУНГ проф. Крижанівський Є. І. та заступник завідувача кафедри філології та перекладу доц. Штогрин М. В.

Очільник університету відзначив, що професія перекладача — одна з найпрестижніших і затребуваних на ринку праці. “Від професіоналізму перекладача, — наголосив ректор, — часто залежить атмосфера й успіх перемовин між представниками нашої країни та іноземними партнерами”.

Мар’яна Володимирівна Штогрин зі щирістю і любов’ю побажала магістрам, щоб усі їхні великі перемоги були ще попереду.

Серед гостей свята — голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Для всіх присутніх грав струнний ансамбль “Quattro Corde”.

На заході було багато квітів, щирих усмішок та привітань.

Кафедра філології та перекладу щиро вітає своїх магістрів та бажає їм успішної професійної кар’єри.

• Урочисте вручення дипломів магістра!