УніверCheck в ІФНТУНГ!

23 лютого на YouTube-каналі «Педан може» вийшов новий випуск популярного освітнього тревел-проєкту про українські заклади вищої освіти — УніверCheck.

Мета проєкту – познайомити випускників з найрізноманітнішими університетами, а також показати професійні перспективи, які молодь отримає, залишившись навчатися в Україні.

Завдання проєкту – стимулювати абітурієнтів самостійно обирати навчальний заклад, дати їм ту інформацію, яку вони не знайдуть на офіційних сайтах, убезпечити від витрачених чотирьох років на спеціальності, в якій себе не бачать, і, навпаки, допомогти обрати бажану професію.

Герой нового випуску УніверCheck 2. Професії — єдиний в Україні ЗВО енергетичного спрямування з поглибленим вивченням особливостей роботи в нафтогазовій галузі! Відзначимо, що наш університет потрапив до небагатьох українських  ЗВО, обраних зірковою родиною для ознайомлення з матеріально-технічною базою, аудиторним фондом, навчальними та позанавчальними можливостями.

Тож запрошуємо знайомитися з Івано-Франківським національним технічним університетом  нафти і газу!

У цьому епізоді Олександр Педан та Валерія Педан:

- Вчилися зупиняти аварію на нафтогазовому виробництві.

- Check-нули спорт в ІФНТУНГ та намагались обіграти чемпіона з тенісу.

- Провели тест-драйв студенстського фудкорту.

- Дізналися всі заборони Івано-Франківського гуртожитку.

- Побували на справжньому нафтогазовому об’єкті й побачили, у яких умовах працюють нафтовики й газовики.

- Прогулялися неймовірним Івано-Франківськом і показали символ міста – стародавні двері.

Усі деталі про навчання в ІФНТУНГ та життя студентів у гуртожитку дивіться у випуску: