УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПУА В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "КОНФЛІКТИ У КОНТЕКСТІ ДОПОМОГИ БІЖЕНЦЯМ"

В.о.завідувача кафедри ПУА ІФНТУНГ Іван Лопушинський та доценти кафедри Віталій Малімон і Володимир Кушнірюк взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Конфлікти у контексті допомоги біженцям», що відбулася у гібридному форматі на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку у рамках міжнародного проєкту DAAD «Mediation service».

Мета конференції - обговорення проблемних питань з надання психосоціальної підтримки біженцям, з урахуванням особливостей конфлікту.

Відзначимо, що разом із навчально-науковими та громадськими організаціями України, Німеччини, Молдови, Литви, Казахстану та Киргизстану Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу виступив також як співорганізатор і партнер заходу.

Результати роботи конференції матимуть наукове та практичне значення для психосоціальної допомоги громадянам України, які постраждали внаслідок розв'язаної росією війни.