УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ "УКРАЇНСЬКА МОВА В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ: ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВТІЛЕННЯ"

26 жовтня 2023 року в.о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ Іван Лопушинський дистанційно взяв участь у круглому столі «Українська мова в публічному управлінні: інструменти для втілення», що відбувся у Вищій школі публічного управління (м. Київ).

Захід було приурочено до Дня української писемності та мови, який традиційно відзначається в Україні 27 жовтня в день пам’яті Нестора Літописця.

У межах заходу науково-педагогічними працівниками Вищої школи публічного управління було представлено діяльність Центру підвищення професійних компетентностей з державної мови, навчальних програм та посібників, розроблених для сфери публічного управління.