УЧАСТЬ У НАРАДІ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЄДКІ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

В.о.завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ Іван Лопушинський, заступник директора Інституту гуманітарної підготовки і державного управління Богдан Гривнак і гарант ОПП спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Лариса Мосора взяли участь у онлайн нараді щодо підготовки до проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) на другому (магістерському) рівні вищої освіти у 2023 році.

На заході також були присутні представники МОН, НАДС, Науково-методичного центру ВФПО та закладів освіти, що готують фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

На нараді було роз’яснено процедуру складання ЄДКІ, організаційні та технічні процедури його проведення. Крім того, під час наради було дано відповіді на питання від закладів освіти, що проводять ЄДКІ на базі своїх чи інших закладів.