Участь студентів магістрів у тренінгу

13 жовтня студенти магістри освітньої програми "Туристичний бізнес-менеджмент" взяли участь у тренінгу, який відбувся в рамках Проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» – HE-CROSS, EMS ENI код 2SOFT/2.1/91. Проєкт реалізований Сучавським університетом «Штефана чел Маре» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в межах «Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014-2020» .

Магістри набули нових знань щодо результатів транскордонного туристичного співробітництва, вивчили нові професійні терміни англійською та здобули методичні рекомендації, засновані на досвіді популяризації об’єктів історико-культурної спадщини. Теоретичні і практичні результати тренінгу здобувачі зможуть використати при написанні магістерської роботи. Заходи проводять професійні тренери з України та Румунії. Після закінчення тренінгу учасники отримають Сертифікати.