У Центрі інноваційного розвитку

2 лютого 2022 року в Центрі інноваційного розвитку, відкритому в рамках міжнародного грантового проєкту «Ro-Ua: Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій», що реалізовується Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (ІФНТУНГ) в рамках Спільної  Операційної Програми Румунія – Україна із 2020 року, представники країн Європейського Союзу – учасники X Міжнародної науково-технічної конференції «Прогресивні технології у машинобудуванні» – ознайомились з результатами проведеної роботи нашими науковцями та студентами. Партнерами ІФНТУНГ у виконанні проекту є Технічний Університет Клуж-Напока,  Північний Університетський Центр Бая-Маре та румунська громадська організація «Академічна організація для досліджень, інновацій та професійного розвитку». Перекладний супровід заходу здійснювала доцент кафедри філології та перекладу Стахмич Ю.С.

• У Центрі інноваційного розвитку