У Івано-Франківську зі студентами вузу говорили про правила трудових відносин та організацію безпечних умов праці

Про правила трудових відносин, дотримання гігієни праці та безпеки праці на робочих місцях розповіли посадовці Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області на зустрічі зі студентами наукового гуртка "Перші кроки у науці" та викладачами Галиною Кривенко, Галиною Лялюк -  Вітер  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Заступник Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Максим Тиченко розповів в загальному про структуру та діяльність управління. В зустрічі також взяли участь начальник відділу з питань безпеки праці західного напрямку, начальниця відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці та головні державні інспекторки відділу з питань праці західного напрямку.

Під час спілкування фахівці розглянули такі теми:

• працевлаштування неповнолітніх;
  • боротьба з незадекларованою працею;
  • гігієна праці;
  • охорона праці;
  • робота в шкідливих умовах праці.

Посадовці звернули увагу майбутніх працівників на їх права при працевлаштуванні, проведення інструктажів, проходження медичних оглядів, навчань та перевірки  знань з питань охорони праці, забезпечення спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту. Також звернути увагу на недопущення приховування нещасних випадків, що можуть статися на підприємствах.