У Геологічному музеї: інтерактивне навчання

23 жовтня 2024 року, у межах вивчення дисципліни «Теорія перекладу. Галузевий переклад» студенти груп ГФм-23-1 та ГФм-23-2 мали можливість відвідати Геологічний музей університету та ознайомитися з унікальною мінералогічною колекцією, де представлені взірці з усього світу. Магістри спеціальності 035 Філологія саме завершили вивчення теми «Мінерали», і похід до музею став чудовою нагодою не тільки побачити, а й доторкнутися до мінералів, про які так багато читали і перекладали під час практичних занять.

Екскурсія вийшла дуже цікавою та корисною, адже майбутні перекладачі отримали новий досвід і опанували ще одну галузеву термінологію - геологічну.

Науковий керівник навчально-дослідницької мінералогічної лабораторії " Геологічний музей" Леся Палійчук зробила екскурсію музеєм ще цікавішою, адже розповіла відвідувачам багато фактів, захопливих історій та легенд про мінерали та походження їх назв.

• У Геологічному музеї: інтерактивне навчання