Цікава та пізнавальна лекція з дисципліни "Вступ до спеціальності"

Фото

22 листопада 2021 року відбулася лекція з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальності 103 – Науки про Землю Інституту природничих наук і туризму із залученням стейкхолдерів. Лекцію прочитали к.геол.н., менеджер проектів відділу дослідно-промислової розробки родовищ департаменту розробки АТ "Укргазвидобування" Здерка Тарас та провідний фахівець відділу з моделювання родовищ Департаменту з розвідки ДТЕК Нафтогаз Цикаляк Ольга. Також необхідно відзначити, що Здерка Тарас та Цикаляк Ольга є випускниками ІФНТУНГ та представниками компаній-роботодавців для бакалаврів ОПП «Геологія нафти і газу, геофізика, геоінформатика, інженерна геологія та гідрогеологія».

Фото Вони ознайомили студентів із особливостями професії геолога, розповіли про свої досягнення, здобутки та проблеми у професійній діяльності, тощо. Були озвучені пропозиції щодо цілей і програмних результатів навчальної освітньо-професійної програми «Геологія нафти і газу, геофізика, геоінформатика, інженерна геологія та гідрогеологія».

Студенти із задоволенням слухали та ставили безліч запитань. Щиро дякуємо Тарасу Здерці та Ользі Цикаляк за чудову зустріч та бажаємо їм міцного здоров’я, кар’єрного зростання!

• фото
  • Фото