Центр розвитку підприємництва "Бізнес-інкубатор" ІЕМ ІФНТУНГ спільно з міським центром зайнятості організовують інтерактивний захід для безробітних жінок

Інтерактивний захід для безробітних жінок "Еволюція професійного успіху: від бізнес-ідеї до власної справи"

З чого починається успіх жінки в бізнесі? Звичайно, що з навчання! 11 червня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  в Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» відбудеться подія, яка покликана дати старт багатьом жінкам в сфері бізнесу та власної справи.

"Еволюція професійного успіху: від бізнес-ідеї до власної справи" - під такою назвою в університеті презентуватимуть інтерактивний захід - тренінг для жінок м.Івано-Франківська. Впровадження заходу націлене на сприяння участі ЖІНОК в місцевому економічному розвитку міста Івано-Франківська та підвищення їх ролі в житті громади.

Захід передбачений для жінок, які проживають в місті Івано-Франківську та області і зацікавлені розпочати власну справу.

Дата та час проведення: 11 червня о 14.00 год.

Місце провведення: Центр розвитку підприємництва "Бізнес-інкубатор", вул. Північний бульвар 7б